لاو سینما : سینمای ایران و جهان

به نقل از ورایتی، «پسران بوفالو» را مایک ویلوان رییس استودیوهای اینفینیتی کارگردانی کرده است. روایت فیلم «پسران بوفالو» در قرن نوزدهم در جاوا می گذرد. این فیلم که در آن از زبان های انگلیسی و اندونزیایی استفاده شده است داستان غرب وحشی را با عناصر تاریخی و فرهنگی غنی اندونزی در هم می آمیزد. «پسران بوفالو» اولین بار در جشنواره فانتزیا در کشور کانادا در ماه جولای و در همان ماه نیز در جشنواره فیلم های آسیایی در نیویورک به نمایش در آمد. اکنون به منظور کامل کردن شرایط…

آخرين به روز رساني : سه شنبه 20 آذر 1397


کل مطلب : 4671 مطلب / کل بازديد : 696,0011
تبليغات

خرید بلیت شعله ور
خرید بلیت یک کیلو و بیست و یک گرم
خريد بليت چراغ های ناتمام
خرید بلیت داش آکل
خرید بلیت تنگه ابوقریب
خرید بلیت پشت دیوار سکوت
خرید بلیت خرگیوش

موضوع : سینمای جهان
کد مطلب : 4475
تاريخ انتشار : چهارشنبه 14 شهريور 1397 - 14:35

به نقل از ورایتی، «پسران بوفالو» را مایک ویلوان رییس استودیوهای اینفینیتی کارگردانی کرده است. روایت فیلم «پسران بوفالو» در قرن نوزدهم در جاوا می گذرد. این فیلم که در آن از زبان های انگلیسی و اندونزیایی استفاده شده است داستان غرب وحشی را با عناصر تاریخی و فرهنگی غنی اندونزی در هم می آمیزد.

«پسران بوفالو» اولین بار در جشنواره فانتزیا در کشور کانادا در ماه جولای و در همان ماه نیز در جشنواره فیلم های آسیایی در نیویورک به نمایش در آمد. اکنون به منظور کامل کردن شرایط مقدماتی برای شرکت در جوایز اسکار قرار است فیلم در اواخر این هفته در کشور سنگاپور نیز نمایش داده شود.

رییس کمیسیون فیلم سنگاپور درمورد این اثر چنین گفت: «پسران بوفالو» مضامین فراگیر روابط خانوادگی و عدالت را بررسی می کند.

 

مطالب مرتبط
مطلب زنده
پربازديد