لاو سینما : سینمای ایران و جهان

وی درباره موضوع فیلم گفت: فیلمی موزیکال با فضای شادی همراه است که در برخورد با مردم متوجه علاقه‌مندی آنها به این فیلم شدم.

آخرين به روز رساني : سه شنبه 20 آذر 1397


کل مطلب : 4671 مطلب / کل بازديد : 696,0771
تبليغات

خرید بلیت شعله ور
خرید بلیت یک کیلو و بیست و یک گرم
خريد بليت چراغ های ناتمام
خرید بلیت داش آکل
خرید بلیت تنگه ابوقریب
خرید بلیت پشت دیوار سکوت
خرید بلیت خرگیوش

موضوع : سینمای ایران
کد مطلب : 4472
تاريخ انتشار : چهارشنبه 14 شهريور 1397 - 10:10

مصطفی قربانپور در گفتگو با خبرنگار حوزه سینما گروه فرهنگ و هنر ، اظهار کرد: فیلم لالاکن در ژانر کودک است که مخاطب آن خانواده‌ها و کودکان و نوجوانان هستند.

نویسنده فیلمنامه و کارگردان فیلم لالاکن افزود: روز دوشنبه 12 شهریورماه با نمایش این فیلم در جشنواره فیلم‌های کودکان مردم با فیلم همراه شدند چرا که فیلم را دوست داشتند.

وی درباره موضوع فیلم گفت: فیلمی موزیکال با فضای شادی همراه است که در برخورد با مردم متوجه علاقه‌مندی آنها به این فیلم شدم.

این کارگردان که پیش از این فیلم دوازده روز را در کارنامه خود دارد، گفت: 9 سال بعد از نمایش دوازده روز در این جشنواره و با گرفتن بهترین فیلم و بازیگری هنوز این فیلم اکران نشده است.

وی درباره نمایش فیلم لالاکن در جشنواره بعد از فیلم دوازده روز عنوان کرد: با اینکه برخورد خوبی با ژانر کودک نمی‌شود، ولی این نوع ژانر را دوست دارم.

وی درمورد فعالیت‌های جدیدش هم بیان کرد: سه فیلمنامه در دست دارم و یکی از آنها را قطعاً دی‌ماه سال جاری ساخت آن را آغاز می‌کنم.

 

مطالب مرتبط
مطلب زنده
پربازديد