لاو سینما : سینمای ایران و جهان

ر باب انتقاد فراستی که گفته «حاج کاظم «آژانس شیشه ای» باید شادتر اجرا می شد» مدتهاست از او و تلویزیون عصبانی است،حالا از مدیری هم عصبانی شده.

آخرين به روز رساني : سه شنبه 20 آذر 1397


کل مطلب : 4671 مطلب / کل بازديد : 695,9901
تبليغات

خرید بلیت شعله ور
خرید بلیت یک کیلو و بیست و یک گرم
خريد بليت چراغ های ناتمام
خرید بلیت داش آکل
خرید بلیت تنگه ابوقریب
خرید بلیت پشت دیوار سکوت
خرید بلیت خرگیوش

موضوع : هنرمندان
کد مطلب : 4427
تاريخ انتشار : سه شنبه 15 خرداد 1397 - 22:22

پرویز پرستویی دوباره گلایه کرد.او که سالهای اخیر لب به اعتراض گشودنهایش بدل به یک نشانه آشنا برای مخاطبانش شده، در جریان مراسم خاکسپاری ناصر ملک مطیعی دوباره به تلویزیون تاخت.رسانه ای که او ظرف یکی دو سال اخیر به جرگه منتقدان سرسختش پیوسته و البته خیلیها این کینه را ناشی از برخورد گردانندگان برنامه سینمایی «هفت» با او می دانند. پرستویی این بار نه به مسعود فراستی منتقد هفت که به مهران مدیری توپید و مجری «دورهمی» را در سیبل اتهامی قرار داد که شاید خیلی هم به او مربوط نبود.در واقع مقصر عدم پخش برنامه «دورهمی» با حضور ناصر ملک مطیعی مدیران تلویزیون بودند و این وسط مدیری تنها حکم یک برنامه ساز را داشت که نمی تواند و احتمالا نمی خواهد که به پای رسانه متبوعش بپیچد.آن هم بعد از سالها دوری و قهر با تلویزیون، انتظار اینکه مدیری در مقام مدعی پیگیر پخش برنامه ملک مطیعی شود و بازخواست کند، توقع زیادی به نظر می رسد.بویژه اینکه مدیری در طول دوران کاری اش نشان داده چندان در بند این طور رفتارها نیست.
حالا پرستویی که در باب انتقاد فراستی که گفته «حاج کاظم «آژانس شیشه ای» باید شادتر اجرا می شد» مدتهاست از او و تلویزیون عصبانی است،حالا از مدیری هم عصبانی شده.
جالب آنکه مدیری زمانی پیشنهاد بازی در سریال «مرد هزار چهره» را به پرستویی پیشنهاد داده بود که نپذیرفت.همان نقشی که علیرضا خمسه با یک خلال دندان در دهان آن را بازی کرد.
پرستویی آن زمان به مدیری گفته بود «ببین، من کار شما را تماشا می کنم و لذت می برم ولی، اگر در تیم شما بازی کنم یا تافته جدابافته هستم یا باید مثل آن تیم بشوم.در واقع ساز ناکوک می شوم».
خلاصه آنکه بعد از گذشت بیش از یک دهه از ساخت و پخش سریال «مرد هزار چهره» دوباره این دو نام کنار یکدیگر قرار گرفته اند.اما با این تفاوت که این بار بوی دلخوری و کینه به مشام می رسد.
پرویز پرستویی  در مراسم خاکسپاری ملک مطیعی در انتقاد از رفتار صدا و سیما با او گفت:‌ «صداوسیما که از پول بیت‌المال تأمین می‌شود باید منصفانه‌تر رفتار کند. چرا پس از ۴۰ سال از ناصر ملک‌مطیعی خواستید به تلویزیون بیاید و اینگونه با او رفتار کردید؟ در ساعات گذشته صدا و سیما یادش افتاده از ناصرخان بگوید، درست پس از مرگش.»پرستویی نوک پیکان انتقاداتش را به سوی مهران مدیری هم گرفت و گفت: «آقای مهران مدیری در برنامه خودشان از مهمانان می‌پرسند عاشق شده‌اید یا نه؟ سئوال من از او این است که آیا می دانست ناصر ملک مطیعی به دلیل عشقی که به مردم داشت به برنامه او رفته بود؟ چرا برنامه او پخش نشد؟ مگر این طور بوده که آقای ملک مطیعی برای آمدن به صدا و سیما التماس کرده باشد؟ اینکه می گویید از بالا به ما دستور داده اند یعنی چه؟ آن بالا کیست که چنین دستوری داده باشد؟»
مدیری اما فعلا سکوت کرده و قصد ندارد جوابی به حرفهای پرستویی بدهد.او پیش از این هم علاقه ای برای ورود به این دست مجادلات کلامی از خود نشان نداده بود.

 

مطالب مرتبط
مطلب زنده
پربازديد