لاو سینما : سینمای ایران و جهان

در فاصله زمانی بیش از ۲ ماه مانده به هفتمین جشنواره مردمی فیلم «عمار»، ارسال اولین بسته‌ اکران مردمی این رویداد فرهنگی به اکران‌کنندگان نقاط مختلف کشور از ابتدای هفته آینده آغاز می‌شود. از شنبه، اول آبان ماه علاوه بر آثار رسیده به هفتمین جشنواره «عمار» شامل…

آخرين به روز رساني : دوشنبه 30 بهمن 1396


کل مطلب : 4293 مطلب / کل بازديد : 572,9881
تبليغات

تبليغات
کانال تلگرام لاوسينما
خريد بليت آیینه بغل

موضوع : سینمای ایران
کد مطلب : 1201
تاريخ انتشار : پنجشنبه 29 مهر 1395 - 3:38

در فاصله زمانی بیش از ۲ ماه مانده به هفتمین جشنواره مردمی فیلم «عمار»، ارسال اولین بسته‌ اکران مردمی این رویداد فرهنگی به اکران‌کنندگان نقاط مختلف کشور از ابتدای هفته آینده آغاز می‌شود.

از شنبه، اول آبان ماه علاوه بر آثار رسیده به هفتمین جشنواره «عمار» شامل فیلم، نماهنگ و اقلام تبلیغی، تعدادی از آثار منتخب بخش بین الملل جشنواره و آثار ادوار قبلی که تاکنون وارد شبکه اکران مردمی نشده‌اند، در قالب این بسته‌ها توزیع می‌شوند.

تا زمان شروع هفتمین دوره این رویداد فرهنگی دیگر بسته‌های اکران مردمی جشنواره نیز در اختیار فعالان مردمی قرار می‌گیرد و به این ترتیب ۲ ماه پیش از آغاز به کار رسمی دوره جدید جشنواره «عمار»، آثار رسیده در نقاط مختلف کشور به نمایش در می‌آیند.

اکران‌های مردمی یکی از ارکان اصلی جشنواره «عمار» است که با تلاش فعالان فرهنگی و نیروهای خودجوش مردمی در سراسر کشور و در نقاط مختلفی اعم از مسجد، مدرسه، دانشگاه، پارک، حوزه علمیه، زندان، پایگاه بسیج، منازل، سالن‌های نمایش، تالار عروسی، اتوبوس، قطار و با استفاده از امکانات موجود برگزار می شود.

تمامی فعالان فرهنگی، نیروهای خودجوش مردمی و اقشار مختلف، می‌توانند از طریق مراجعه به وبسایت AmmarFest.ir به عنوان اکران‌کننده جشنواره ثبت‌نام کنند.

 

مطالب مرتبط
مطلب زنده
پربازديد